روایت‌های باران

رویدادهای بارانی ۹۸

گزارشی از اقدامات روابط‌عمومی گروه باران در حوزه مسؤولیت اجتماعی در سال ۱۳۹۸

برندهای موفق خود را در برابر مسئولیت‌های اجتماعی موظف می‌دانند، آن‌ها را می‌پذیرند و در راستای آن‌ها گام برمی‌دارند تا دنیا را جای بهتری برای زیست و رشد کنند.
مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها از جستارهای «اخلاق کسب و کار» است که به نقش شرکت‌ها در حوزه اجتماع پرداخته و در واقع مجموعه وظایف و تعهداتی است که شرکت بایستی در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، انجام دهد.
گروه باران نیز در همین راستا از ابتدای شکل‌گیری تا به امروز در قالب‌های مختلف زیست محیطی، علمی و فرهنگی مسئولیت‌های اجتماعی مختلفی را پذیرفته و به حمایت از رویدادهای متنوع پرداخته است.
بخشی از مهم‌ترین رویدادهایی که گروه باران در سال ۱۳۹۸ برگزار کرد یا حامی ویژه بود را در این گزارش بررسی می‌کنیم.
در شماره‌های بعدی «آوند» هرکدام از این رویدادها را به صورت تفصیلی‌تر گزارش می‌کنیم و نگاه ویژه‌ی گروه باران به این رویدادها را مورد بررسی قرار می‌ٔهیم.


 

جشن روز دندانپزشک

هتل پارس مشهد

در فروردین ۹۸ گروه باران به‌عنوان حامی اصلی در جشن تقدیر از روز دندانپزشک و نمایشگاه جنبی آن در هتل پنج ستاره پارس مشهد بار دیگر افتخار میزبانی از این جامعه را داشت. این نمایشگاه با هدف هم افزایی انجمن‌های دندانپزشکی و دیگر برندهای تجاری محبوب در شهر مشهد برپا شد.
گروه باران نیز در این نمایشگاه به‌عنوان حامی اصلی حضور داشت تا همچون گذشته، همراه با جامعه پزشکان و دندانپزشکان بوده و با معرفی پروژه‌ها و خدمات هتل‌برج‌های باران بتواند به توسعه ارتباطات و افتخار همراه داشتن این بزرگان در پروژه‌های خود بیفزاید. همراهی همیشگی اساتید و بزرگان دندانپزشکی مشهد با گروه باران و افتخار حضور این عزیزان در هتل‌برج‌های باران همواره موجب خرسندی و خشنودی بوده است.


ارکستر ملی ویژه ایران

با حضور باران

اردیبهشت ۹۸ گروه باران همراه با میهمانان هنرمند خود، آقایان رضا یزدانی، خواننده مطرح و آقای امیر کربلایی‌زاده، بازیگر و کمدین محبوب، به تالار مؤسسه‌ی خیریه‌ی همدم رفتند تا به تماشای آخرین شب اجرا از سه اجرای ارکستر ملی ویژه‌ی ایران بنشینند.
ارکستر ملی ویژه‌ی ایران با هدف کمک به سیل‌زدگان کشور، سه شب به اجرای برنامه پرداخت که با استقبال چشمگیر همشهریان هنردوست و نیکوکار مواجه شد. اعضای ارکستر ملی ویژه ایران شامل افراد با ویژگی‌های خاص، معلولان جسمی، حرکتی، ذهنی، اتیسم و سندرم دان می‌باشد.


 

اولین تداِکس پزشکی ایران

توسط گروه باران

TED که مخفف سه کلمه‌ی Technology، Entertainment و Design می‌باشد، سازمانی است که در جهت گسترش ایده‌های ارزشمند تشکیل شده است. مجموعه رویدادهای «تد» بر این باور استوار هستند که ایده‌ها قادرند روش، رفتار، زندگی و در نهایت جهان را تغییر دهند.
گروه باران در مهر ۹۸ به‌عنوان حامی و برگزارکننده، با همراهی گروه تداکس امید مشهد، اولین رویداد تد پزشکی ایران را در هتل پارس مشهد رقم زدند. در این رویداد سخنرانان ممتازی از مشهد، تهران، شیراز و مونیخ آلمان به اشتراک‌گزاری تجربیات و جدیدترین دستاوردهای خود پرداختند و گروه باران افتخار میزبانی از مخاطبان عزیزی از جامعه پزشکی شهر مشهد را داشت.

 


کنــگــره درمــان‌های پیشـــرفته اندودنتــیکس

هتل پارس مشهد

در آبان ۹۸ گروه باران به‌عنوان حامی اصلی در کنگره «درمان‌های پیشرفته اندودنتیکس و مشاوره‌های بین رشته‌ای» و نمایشگاه جنبی آن در هتل پنج ستاره پارس مشهد بار دیگر افتخار میزبانی از جامعه محترم دندانپزشکی را داشت.
این کنگره سه روزه با حضور دندانپزشکان و اساتید برتر این حوزه برگزار گردید که علاوه بر اجرای برنامه‌های علمی متعدد نظیر کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و پنل‌های تخصصی، نمایشگاه محصولات و خدمات حوزه دندانپزشکی نیز در کنار آن برپا بود.

 


اولیـــــن نمــــایشــــگاه فـــرصــت‌های سرمایه‌گذاری و اقتصاد شهری مشهد

اولین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و اقتصاد شهری مشهد در روزهای ۱۲ تا ۱۶ آذرماه برگزار گردید و«گروه باران» نیز به دعوت معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در میان سایر پروژه‌ها و برندهای معتبر شهر مشهد در این نمایشگاه حضور یافت.
در طی روزهای نمایشگاه، گروه باران افتخار میزبانی از مدیران عالی شهری، مدیران ارشد بانک‌ها، سرمایه‌گذاران موثر و چهره‌های نامی این حوزه را در غرفه خود داشت.

 


سومین تداِکس امید مشهد

دی‌ماه ۹۸ سومین رویداد بین‌المللی تداکس امید با عنوان «راه» و با حمایت گروه باران در آمفی‌تئاتر دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
سخنرانان به ترتیب ارائه دکتر دیاکو نوروزی، دکتر خلیق رضوی، دکتر عادل سپهر، دکتر جواد نیشابوری، دکتر شهرام عباسی، ساناز مینایی، دکتر علیرضا شیری، اکبر هاشمی، شاهین صمدپور، پانته آ بهرام، امیرحسین فرزانه، ثمانه اسماعیل‌زاده و عادل طالبی، هرکدام به زیبایی درباره‌ی بزنگاه‌هایی که در زندگی هر فرد رخ می‌دهد صحبت کردند و تجربیات با ارزشی که در مسیر زندگی‌شان به‌دست آورده‌اند را با مخاطبین به اشتراک گذاشتند.

 


نمایش برندینگ وصال

با حمایت گروه باران

در آخرین روزهای دی‌ماه ۹۸ نمایشگاه وصال۹ با حمایت گروه باران و با حضور برترین برندها در حوزه خدمات و کالای لوکس در هتل پارس مشهد برگزار گردید.
گروه باران به عنوان حامی الماس این رویداد، میزبان مدیران گرامی برخی از برندهای خوشنام مشهد، مخاطبان و بازدیدکنندگان گرانقدر بود. همچنین باران به عنوان حامی و همراه همیشگی بنیاد کودک افتخار میزبانی از مدیران ارجمند این بنیاد را در غرفه خود داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا